Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

zespół podawczy

Podawanie i dozowanie drobnych elementów jest istotną częścią procesu produkcyjnego w wielu branżach. Precyzyjne i odpowiednio szybkie sortowanie materiałów zapewnia urządzenie zwane podajnikiem wibracyjnym. Spotkać je można w wielu fabrykach z sektora farmaceutycznego, samochodowego, chemicznego czy elektronicznego.

Tam, gdzie z różnych powodów jeden podajnik nie wystarczy, stosuje się zespół podawczy. Poza podajnikami różnego typu (zwykle cylindrycznego i liniowego) układ ten obejmuje dozownik i hooper.

Firma Pneumatec zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem zespołów podawczych. Przeprowadza również synchronizację poszczególnych elementów tworzących układ i sprawdza, czy zespół podawczy funkcjonuje poprawnie jako całość.

Świadczymy usługi na rzecz podmiotów prowadzących działalność wytwórczą, które mogą być zainteresowane nabyciem i montażem zespołów podawczych. Dzięki współpracy klienci firmy zyskują pewność, że używane przez nich elementy automatyzacji montażu podołają stawianym im wymaganiom. W praktyce oznacza to, że materiały będą prawidłowo orientowane, podawane i efektywnie rozdzielane, a sortowanie będzie się odbywać z założoną wydajnością. To z kolei zwiększy moce produkcyjne zakładu.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl