Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

Podajnik n-krotny

Urządzenie do podawania jednorazowo n-krotnej ilości elementów, zbudowane jest na bazie tradycyjnego podajnika wibracyjnego. Detale po wyjściu z podajnika są pobierane za pomocą miniaturowego stołu wibracyjnego. Ze stołu detale są przemieszczane pionowo do kanałów zakończonych zbiorczym suwakiem pełniącym rolę magazynka i dzięki zastosowaniu fotooptyki następuje dodatkowe sprawdzenie obecności podawanych elementów. Jeżeli z jakiś powodów w suwaku znajduje się inna od zaprogramowanej ilość elementów, następuje automatyczne rozładowanie i napełnienie go na nowo. W konsekwencji tego, urządzenie podaje zawsze bezbłędną ilość wkrętów.

Poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i aplikacji sterowników programowalnych możliwa jest dowolna konfiguracja podawanych wkrętów lub nitów:

  • Dzięki wykorzystaniu elastycznych przewodów i sprężonego powietrza detale mogą być podawane do miejsc trudno dostępnych.
  • Detale mogą być podawane w wyznaczonej kolejności jeden po drugim do pięciu miejsc lub jednocześnie na raz.
  • Elementy są podawane natychmiast po otrzymaniu impulsu, gdyż wcześniej niezależnie od pracy urządzenia nadrzędnego są magazynowane i sprawdzone w suwaku zbiorczym. Standardowo sprawdzana jest średnica łba wkrętu. Na życzenie możliwe jest sprawdzenie długości stopki np. wkrętów lub nitów.
  • Niezależnie od konfiguracji urządzenia (kolejność i ilość wstrzeliwanych wkrętów). Sumaryczna wydajność urządzenia wynosi od 60 do 75 szt./min.
  • Wymiary 400x400x500 mm
  • Zasilanie: elektryczne 230 V
  • Sprężone powietrze 5 BAR

Galeria zdjęć

Nasze realizacjeNasze realizacje

Video

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl