Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

miska podajnika wibracyjnego

Miska podajnika wibracyjnego dostępna jest w trzech wariantach: stożkowym, bębnowym i schodkowym. Różnią się one kształtem i profilem bieżni, co ma znaczenie dla efektywności procesu sortowania.

Kształt i rodzaj miski należy dopasowywać do rozmiarów i kształtu rozdzielanych detali. Bieżnia zamknięta najbardziej pasuje do zastosowań farmaceutycznych. Małe i średnie przedmioty najbardziej efektywnie są rozdzielane z zasobników z bieżnią otwartą. Trzeba jednak pamiętać, że te miski nie sprawdzą się w każdej sytuacji. Z kolei kształt zasobników schodowych sprawia, że nie zakleszczają się w nich sortowane detale.

Znajdująca się w ofercie Pneumatec miska podajnika wibracyjnego ma różne wymiary. W przypadku zasobników stożkowych klient może wybierać spośród sześciu wyrobów, których średnica mieści się w przedziale 95-150 mm. Wysokość ścianek waha się od 30 do 60 mm. Dno misek cylindrycznych ma siedem różnych wersji, począwszy od 120, a na 297 mm skończywszy. Wysokość ścianki od podstawy do szczytu waha się od 85 do 220 mm. Największy wybór nabywca ma w kategorii misek schodkowych. Tutaj firma Pneumatec przygotowała dziewięć propozycji. Średnica dna waha się od 120 do 350 mm. Wysokość ścianki mieści się w przedziale 65-150 mm.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl