Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

zasobnik podajnika wibracyjnego

Podajnik wibracyjny to istotna część każdej linii montażowej w firmie produkującej samochody, kosmetyki czy sprzęt elektroniczny. Odpowiada za sortowanie drobnych elementów i materiałów sypkich wykorzystywanych do procesie wytwórczym.

Urządzenie składa się z wielu podzespołów. Zasobnik podajnika wibracyjnego to część, do którego zasypuje się przedmioty do sortowania. Z tego powodu zasobnik powinien być dobierany do rozmiarów tychże rzeczy.

Wyróżnia się wiele rodzajów zasobników. Do najczęściej spotykanych należą zasobniki: stożkowe, cylindryczne (bębnowe) i schodkowe. Przeważnie powstają ze stali nierdzewnej, dlatego cechują się długą żywotnością.

Zastosowanie zasobników stożkowych pozwala zwiększyć przepustowość konfekcjonowanych wyrobów. Wzrost promienia misy powoduje bowiem rozdział detali na bieżni, której szerokość i uskok można regulować.

Stożkowy zasobnik podajnika wibracyjnego najbardziej sprawdza się przy bieżni zamkniętej. Takie rozwiązanie poleca się zwłaszcza w produkcji farmaceutyków.

W ofercie firmy Pneumatec znajdują się zasobniki o średnicy od 80 do 400 mm oraz od 150 do 620 mm. Pierwsza grupa przeznaczona jest do wyrobów bardzo małych, których rozmiar nie przekracza 5 mm. Druga grupa może być wykorzystywana w pracy z częściami średnimi i dużymi (wymiary powyżej 10 mm).

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl