Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

dobre podajniki wibracyjne

Dobre podajniki wibracyjne osiągają wydajność 1200 sztuk ma minutę. Tyle przedmiotów jest w stanie zorientować i rozdzielić efektywny sprzęt, który stanowi wyposażenie linii montażowych i zautomatyzowanych miejsc pracy.

Oprócz wysokiej sprawności dobry podajnik musi odznaczać się trwałością. Z tego powodu powinien być produkowany z kwasoodpornych elementów i solidnych podzespołów. Podajnik powinien pracować równomiernie także wtedy, gdy zmienia się stopień zapełnienia jego zasobnika. By tak się stało, należy właściwie dobrać moc podajnika i wielkość zasobnika do rozmiaru i kształtu podawanych przedmiotów. Największe zasobniki mają średnicę przekraczającą 100 cm.

Dobre podajniki wibracyjne są wyposażone w czujniki, sterowniki i dozowniki zasypowe. To podzespoły, które dbają o równomierny stan przedmiotów w bębnie sortowniczym. Ich obecność znacznie podnosi bezpieczeństwo orientowania, pozycjonowania i rozdzielania materiałów. Pozytywnie wpływa też na bezawaryjność pracy sprzętu.

Te wszystkie wymagania spełniają maszyny oferowane przez firmę Pneumatec ze Szczecinka. Specjalizuje się ona w dostarczaniu niezawodnych podajników wibracyjnych cylindrycznych i liniowych. W jej asortymencie znajdują się także akcesoria: dozowniki i hoopery, zasilacze, stojaki, osłony, zespoły podawcze, stacje robocze i w pełni zautomatyzowane urządzenia montażowe.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl