Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

podajnik wibracyjny producent

Firma Pneumatec to czołowy dostawca elementów do automatyzacji montażu. Jej flagowym produktem jest podajnik wibracyjny. Producent oferuje go w dwóch wersjach: liniowej i cylindrycznej (bębnowej).

Podajnik liniowy służy jako magazyn detali. Używany jest jako przedłużenie linii podawania drobnych elementów i materiałów sypkich. Oprócz tego może pełnić funkcję napędu w podajnikach dozujących i hooperach . Urządzenie tego rodzaju stanowi podstawowe wyposażenie zakładów zajmujących się produkcją, montażem, pakowaniem i obróbką małych przedmiotów.

Podajnik cylindryczny służy do porządkowania detali o różnych kształtach, rozmiarach i ciężarze. Może zawierać jeden lub wiele torów rozdzielających wspomniane elementy. Wraz z ich liczbą wzrasta wydajność urządzenia i efektywność pracy całego zakładu.

Klient ma możliwość złożenia zamówienia na indywidualnie zaprojektowany podajnik wibracyjny. Producent dopasuje go do potrzeb i wymagań nabywcy. Te z reguły są pochodną kształtu i wielkości podawanego elementu. Parametry te determinują z kolei wymiary urządzenia (w tym wielkość zasobnika), moc napędu, szybkość podawania i wielkość szczeliny roboczej.

W przypadku podajników liniowych znaczenie ma również długość szyny prowadzącej, która z najczęściej dopasowywana jest do powierzchni roboczej zakładu i jej układu architektonicznego.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl