Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

podajnik wibracyjny liniowy

Podajnik wibracyjny liniowy sprawdza się w procesie konfekcjonowania drobnych elementów do wielu pojemników jednocześnie. Sprzęt wykorzystuje się także w pracach związanych z podawaniem materiałów sypkich, na stanowiskach montażowych, obróbczych i kontrolnych. Urządzenie zbudowane jest ze zbiornika i wibrującej rynny. Oprócz tego można w nim wyróżnić takie części jak: elektromagnes, sprężyna, amortyzator, obciążnik, podstawa dolna i górna, osłona.

Praca napędu wprawia rynnę w ruch. To powoduje przemieszczanie się przedmiotów (materiałów) w określonym tempie do podstawionych opakowań.

Celem zwiększenia kompatybilności rynny i ustawionego pod nią kontenera na jej wylocie umieszcza się odpowiedni wysyp. To sprawia, że wyrzucane przez podajnik przedmioty nie lądują w przypadkowych miejscach, tylko w przeznaczonych do tego pudełkach czy innych kartonach.

Porcję konfekcjonowanych przedmiotów reguluje się przy pomocy przekaźnika czasowego i wagi elektronicznej. Dzięki temu podajnik wibracyjny liniowy wie, kiedy przerwać pracę. W zależności od ustawień nastąpi to po upływie określonego czasu bądź przetransportowaniu zaprogramowanego ciężaru. Wydajność podajnika wibracyjno-liniowego można zwiększyć, podłączając do zasobnika większy zbiornik.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl