Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

kontroler do uzupełniania detali w zasobniku podajnika wibracyjnego

Żaden podajnik nie będzie pracować bez sterownika, który zasila urządzenie. Oprócz tego ta niewielka puszka umożliwia użytkownikowi wykonywanie pożądanych operacji, np. bezpieczny rozruch podajnika. Polega on na stopniowym zwiększaniu napięcia wyjściowego od zera do ustalonej wartości. Dzięki temu urządzenie sprzęt uniknie szarpnięć, wstrząsów podawanych komponentów. Dostępny w ofercie firmy Pneumatec zasilacz automatycznie reguluje napięcie. W ten sposób zapobiega wahaniom prędkości napędu i tym samym stabilizuje pracę urządzenia.

Nasz kontroler pozwala też ustawić maksymalne napięcie wyjściowe. Dzięki temu chroni zarówno siebie, jak i inne części układu przed poważnymi uszkodzeniami wynikającymi ze zbyt dużych wartości zasilania.

Inna ważna funkcja to sterowanie wielkością zasypu. Kontroler do uzupełniania detali w zasobniku podajnika wibracyjnego czuwa nad stałą ilością podawanych detali. Czujniki są tak ustawione, by w razie stwierdzonego ubytku komponentów pobrać ich kolejną porcję z podajnika dosypowego (hoopera) i utrzymać wydajność całej maszyny na wysokim poziomie.

Kontroler do uzupełniania detali w zasobniku podajnika wibracyjnego zapewnia precyzyjne i równomierne dozowanie komponentów i materiałów sypkich. Z pewnością przyda się w każdym zakładzie produkcyjnym, na stanowiskach pakujących, obróbczych i kontrolnych.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl