Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

hooper do uzupełniania detali w zasobniku podajnika wibracyjnego

By zwiększyć wydajność podajnika, można zainstalować przy nim hooper, czyli podajnik dosypowy. Służy on do uzupełniania w zasobnikach podajników cylindrycznych orientowanych i rozdzielanych detali oraz materiału sypkiego. Utrzymuje jego ilość na stałym poziomie. Hooper do uzupełniania detali w zasobniku podajnika wibracyjnego zwiększa zatem stopień automatyzacji pracy zakładu, minimalizując konieczność ingerowania pracownika w proces sortowania.

By podajnik dosypowy spełnił swoje zadanie, trzeba go zainstalować powyżej podajnika wibracyjnego. Wówczas po zwolnieniu blokady zasyp siłą bezwładności trafi do zasobnika w podajniku głównym.

Hooper do uzupełniania detali w zasobniku podajnika wibracyjnego sprawdza się najbardziej, gdy podawane detale z powodu kształtu albo rozmiaru mają tendencję do blokowania się przy dużym zasypie. Tutaj ten problem jest eliminowany, ponieważ elementy uzupełniane mają stały bezpieczny poziom w zasobniku.

Podajniki dosypowe różnią się pojemnością i ładownością. Mniejsze pomieszczą kilka litrów zasypu, większe ? nawet 150. Te drugie mają z reguły dłuższą rynnę podającą. Niektóre urządzenia tego typu mogą być wyposażone w płytę mocującą. W zależności od wersji hoopery instaluje się do stołu roboczego przy pomocy śrub lub wkrętów.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl