Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

osłony podajników wibracyjnych

Intensywność pracy napędu, rodzaj podajnika oraz rozmiar podawanych detali wpływa na zachowanie tych ostatnich wewnątrz zasobnika. Przy dużych drganiach i znacznych rozmiarach orientowane elementy mogą wytwarzać znaczny hałas. Zapobiegną temu osłony dźwiękochłonne podajników wibracyjnych.

Osłona ma postać szerokiego pierścienia, walcowatej formy na ciasto, którą umieszcza się na cylindrze. Dodatkowym zabezpieczeniem może być przezroczysta, uchylana pokrywa znajdująca się na wierzchu. Dzięki niej pracownik może obserwować, co dzieje się wewnątrz zasobnika, i na bieżąco reagować w razie potrzeby.

W pancerzach znajdują się otwory. Umożliwiają one wyprowadzenie rynien podajnika, którymi drobne elementy trafiają do pojemników lub stacji montażowej. Warstwy zabezpieczające mają klamry, które ułatwiają montaż osłon. Wystarczy przyłożyć poszczególne części do podajnika, umieścić na właściwym miejscu (dopasowanie otworów do rynien) i połączyć ze sobą.

Osłony podajników wibracyjnych produkowane są przeważnie ze stali lub aluminium. Od wewnątrz mogą być wyłożone twardą pianką poliuretanową z wypustkami. Tworzywo to zwiększa odporność osłony na uderzania i dodatkowo zmniejsza natężenie hałasu powstającego w tracie pracy urządzenia orientującego i rozdzielającego detale.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl