Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

stojak do podajników wibracyjnych

Czynnikiem łączącym zakłady produkcyjne z różnych branż jest postępująca automatyzacja. Przejawia się to w coraz powszechniejszym wykorzystywaniu podajników wibracyjnych w charakterze podzespołów linii montażowych czy jako samodzielnych maszyn.

Podajniki to modułowe urządzenia, które porządkują i podają do stanowisk roboczych detale (drobne elementy) wykorzystywane w tworzeniu finalnych produktów. Przykładem może być urządzenie do skręcania nakrętek.

W przypadku pojedynczych urządzeń jako podłoże montażowe zaleca się stojak do podajników wibracyjnych. Użycie stojaka może być niezbędne w przypadku zestawu podajników. W takim układzie na stojaku montuje się dozownik, który musi znajdować się wyżej niż zasobnik podajnika. Najbardziej funkcjonalny stojak do podajników wibracyjnych to ten, który umożliwia regulację wysokości. Wówczas sprzęt można dopasować do indywidualnych wymagań. By maksymalnie uprościć zmianę położenia stojaka i skrócić czas z tym związany, stosuje się wariant ze śrubą pociągową.

Rozmiar stojaków należy dopasować do wielkości i ciężaru podajników, które na nich spoczną. Oferowane przez firmę Pneumatec stojaki do podajników to trwałe wyroby. Powstają z metalu. Do tego są malowane proszkowo, co nadaje im również walory wizualne.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl