Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

dozownik do podajnika wibracyjnego

Utrzymanie stałej podaży detali w podajniku wibracyjnym ma istotne znaczenie dla procesu montażowego. W żadnym momencie pracy urządzenia liczba podawanych elementów czy ilość materiału nie może być ani za mała, ani za duża. W pierwszym przypadku nastąpi spadek wydajności, w drugim dojdzie do awarii, przerwy w pracy i spadku efektywności.

Rozwiązaniem tego problemu jest dozownik do podajnika wibracyjnego. To urządzenie, które dba o właściwą podaż zasypu. Dzięki niemu w określonych odstępach czasu równa porcja zasypu trafia do zasobnika. W efekcie maszyna pracuje stabilnie, płynnie, nie zacina się. Regulacja wydajności odbywa się poprzez zmianę długości końcówki na wylocie.

Będący w asortymencie firmy Pneumatec dozownik do podajnika wibracyjnego jest bardzo uniwersalnym urządzeniem. Może być stosowany zarówno w systemach porcjowania (odmierzania porcji), jak i ciągłego dozowania. Może podawać materiały sypkie oraz stanowić część systemów sortujących.

Dozownik firmy Pneumatec odznacza się dużą precyzyjnością. Sprzęt łatwo i szybko się czyści. To wszystko sprawia, że w dzisiejszych czasach stanowi podstawowe wyposażenie parku maszynowego w koncernach farmaceutycznych i chemicznych. Trwałość dozowników w dużej mierze zależy od materiału, z jakiego powstają. Do najbardziej solidnych należą te ze stali nierdzewnej.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl