Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

podajnik wibracyjny cylindryczny

By szybko rozdzielić śrubki, nakrętki, gwoździe i inne przedmioty o wymiarach nie większych niż 5 mm, trzeba nie lada sprawności. Właśnie z tego powodu w zakładach produkcyjnych wytwarzających drobne elementy oraz magazynach dostawców stosuje się podajnik wibracyjny cylindryczny. To sprzęt, który zapewnia wysoką wydajność w procesie konfekcjonowania drobnych elementów.

Podajnik wibracyjny cylindryczny występuje w wielu wariantach. Ze względu na liczbę rynien podajniki można podzielić na jedno- i dwubieżne. Jedna bieżnia może być wyposażona w jedną, dwie lub wiele ścieżek. Im więcej kanałów odprowadzających, tym większa efektywność pracy urządzenia. Ta ostatnia zależy również od oraz mocy napędu, który emituje drgania, oraz wielkości zasobnika.

W ofercie firmy Pneumatec znajdują się podajniki wibracyjne cylindryczne z zasobnikami w wielu rozmiarach, które należy dobrać do wielkości rozdzielanych wyrobów. Średnica najmniejszego zasobnika wynosi 80 mm, największego ? 620 mm.

Jednak sama budowa to nie wszystko. Poprawne działanie podajnika wymaga właściwego złożenia części oraz synchronizacji układów. Przed wdrożeniem urządzenia do pracy trzeba je też przetestować. To zadanie, które powinno się powierzyć fachowcom zajmującym się automatyką przemysłową.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl