Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

hooper do podajnika wibracyjnego

Produkcja i montaż różnych produktów wymaga stałego uzupełniania materiałów, surowców i detali. By zminimalizować czas pracy z tym związany, warto postawić na hooper do podajnika wibracyjnego. Co to takiego?

Tym terminem określa podajnik dosypowy. Odpowiada on za to, by ilość zasypu w zasobniku utrzymywała się na stałym poziomie, bo tylko to pozwala utrzymać wydajność podajnika i całego procesu produkcyjnego.

Hooper do podajnika wibracyjnego dostępny jest w wielu wersjach, które różnią się pojemnością (w przypadku materiałów sypkich) lub dopuszczalną masą załadunkową (w przypadku zasypu innego typu). Wybór konkretnego zależy od rodzaju detali podawanych do podajnika i używanych w zakładzie klienta.

Jak działa podajnik dosypowy? Praca napędu wywołuje drgania wibracyjne, które powodują, że nieuporządkowany zasyp trafia do rynien i przesuwa się prostoliniowo do zasobnika w podajniku wibracyjnym. Hooper zwykle montuje się na stojakach tak, by znajdował się powyżej zasobnika podajnika wibracyjnego. Wylot rynny musi się znajdować nad zasobnikiem.

Oprócz zwiększenia stopnia automatyzacji montażu (zmniejszenia ingerencji człowieka w pracę maszyny) zastosowanie hoopera pozwala podnieść wydajność podajnika wibracyjnego. Jego pojemnik stanowy bowiem dodatkowy magazyn na drobne części.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl