Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

elementy do automatyzacji montażu

Gromadzenie i dopasowywanie do siebie różnych elementów celem otrzymania gotowego produktu, np. samochodu, definiowane jest jako montaż. W obecnych czasach większość towarów wytwarzana jest w sposób masowy. Oznacza to, że powstają one na liniach produkcyjnych rozumianych jako zespoły stanowisk roboczych z uszeregowaniem zgodnym z kolejnością czynności procesu technologicznego.

Na liniach produkcyjnych wiele operacji wykonywanych jest automatycznie, czyli przez maszyny i bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka. Podajniki wibracyjne, czyli nowoczesne i niezawodne elementy do automatyzacji montażu, dbają o to, by detale, np. śrubki, zatyczki, bolce czy zawleczki, trafiły do automatu, który następnie umieści je zaplanowanym miejscu produktu finalnego.

Opisane czynności mogliby wykonywać ludzie, ale maszyny są od nich wydajniejsze i praktycznie nie popełniają błędów. Poza tym nie nudzą się, więc nie tracą koncentracji. W razie potrzeby jednym przyciskiem można zwiększyć ich efektywność.

Popyt na elementy do automatyzacji montażu rośnie z roku na rok. Wzrasta bowiem gęstość robotyzacji, czyli liczba robotów na 10 tys. pracowników przemysłu. Już dziś są standardowym wyposażeniem linii montażowych w fabrykach samochodów i sprzętu RTV/AGD.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl