Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

Stacja robocza

W każdym zakładzie produkcyjnym znajduje się linia montażowa/produkcyjna. Tym mianem określa się zespół stanowisk uszeregowanych wedle kolejności czynności procesu technologicznego.

Dzięki tejże linii z wielu części powstaje wyrób finalny, np. samochód albo komputer osobisty. Tempo powstawania gotowego produktu jest o wiele szybsze niż w przypadku produkcji rzemieślniczej (ręcznej), gdzie wszystkie czynności wykonują ludzie.

Wybrany segment tej linii to stacja robocza, która przeprowadza określone operacje, np. przykręcanie obudowy do korpusu w laptopie albo kapslowanie butelek z napojem. Każda stacja może składać się z różnej liczby urządzeń dodatkowych, wspomagających przebieg procesu produkcyjnego czy montażowego.

Przykładowo elementem stacji roboczej w fabryce samochodów jest podajnik wibracyjny. To urządzenie, które doprowadza do właściwego stanowiska roboczego mniejsze elementy wykorzystywane przez dane stanowisko do wykonania przypisanych mu operacji. W powyższym przykładzie podajnik będzie doprowadzać śrubki, nakrętki, podkładki albo kapsle. Podajnik nie wymaga obsługi przez człowieka. Pracuje w pełni automatycznie. Włącza i wyłącza się w ustalonym przez użytkownika momencie. Dba o to, by stacja robocza mogła bez przeszkód przeprowadzać przypisane jej operacje technologiczne.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl