Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

automat do montażu

Po II wojnie światowej Polska przeszła mechanizację. Pracę ludzi zaczęto wspierać prostymi maszynami. Dzięki temu zwiększyła się efektywność gospodarki. Zaczęliśmy szybciej i więcej produkować.

Jednak po ponad pół wieku doszliśmy do przysłowiowej ściany. Wspomniane urządzenia nie mogą już pracować wydajniej. Poza tym wymagają stałego nadzoru lub obsługi przez człowieka. Właśnie z tego powodu współczesne przedsiębiorstwa jedno po drugim kupują automat do montażu. Ten sprzęt w przeciwieństwie do swoich poprzedników jest w stanie pracować samoczynnie, czyli bez kontroli ze strony pracownika. Wystarczy go zaprogramować, tj. ustawić pożądane parametry i tryby pracy, a następnie uruchomić. Automaty przydają się również tam, gdzie siły i możliwości żywego pracownika są za małe.

Automat do montażu, np. dostępny w ofercie firmy Pneumatec podajnik wibracyjny, realizuje przypisane mu czynności bez udziału człowieka. Mało tego. Wykonuje je o wiele sprawniej, nie męcząc się przy tym. Jest wolny od problemu utraty koncentracji prowadzącej do wypadków. W zależności od przewidzianych dla niego funkcji podajnik potrafi wykonać dowolną czynność. Zwykle orientuje, pozycjonuje i sortuje drobne elementy, które trafiają do stacji roboczej na linii montażowej.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl