Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

zasilacz podajnika wibracyjnego

W podajniku wibracyjnym funkcję kontrolera pełni zasilacz. Umożliwia on sterowanie urządzeniem i programowanie jego pracy.

W ofercie Pneumatec znajduje się m.in. zasilacz SDVC31-S. To puszka o wymiarach 190x53,6x94,5 mm. Pozwala ona regulować częstotliwość. Dzięki temu sprzęt może płynnie pracować. Użytkownik może ustawić pożądaną częstotliwość wyjściową i w ten sposób zoptymalizować zużycie energii przez urządzenie.

Inną funkcją kontrolera jest sterowanie napięciem. Pozwala to zapobiec zmianom prędkości posuwu i uniezależnić zakład produkcyjny od wahań napięcia sieciowego oraz zmian częstotliwości zasilania przemysłowego. Użytkownik może także ustawić napięcie maksymalne. Zasilacz podajnika wibracyjnego SDVC31-S zapewnia łagodny start. Polega to na stopniowym zwiększaniu napięcia. Funkcja ta zapobiega szarpnięciom podawanych elementów i minimalizuje ryzyko awarii.

Bezpieczeństwo pracy z pewnością poprawi opcja blokady ustawień. W ten sposób nie dojdzie do przypadkowej bądź niepożądanej zmiany konfiguracji lub wyłączenia urządzenia. By zablokować panel sterowania wystarczy wcisnąć przycisk ON/OFF i przytrzymać dwie sekundy. Oferowany przez Pneumatec zasilacz podajnika wibracyjnego jest zabezpieczony przed przegrzaniem. Gdy jego czujnik wykryje zbyt wysoką temperaturę wewnątrz kontrolera, spowoduje to wstrzymanie pracy konsoli oraz podajnika, ale bez oddawania mocy.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl