Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

podajniki wibracyjne

Podajniki wibracyjne to części linii produkcyjnych. Ich zadaniem jest orientowanie, sortowanie, a następnie podawanie do stacji roboczych drobnych elementów i materiałów sypkich. Powszechnie stosuje się je w zakładach zajmujących się produkcją, montażem, obróbką i pakowaniem. Można je spotkać m.in. w firmach z branży chemicznej, farmaceutycznej, samochodowej i elektronicznej.

Zakup tego typu podajników przynosi przedsiębiorstwu wiele korzyści. Przede wszystkim zwiększa jego wydajność. Maszyny są znacznie bardziej efektywne od ludzi. Podajniki wibracyjne dostarczają detale do stanowisk roboczych w sposób stabilny i niezmienny. Do tego minimalizują ryzyko pomyłki, które może skutkować np. wypadkiem czy uszkodzeniem finalnych produktów. Wynika to z charakteru tych urządzeń, które praktycznie się nie męczą. W efekcie wdrożenie podajników obniża koszty stałe i zwiększa zyski klienta.

Wibracyjne podajniki dzielą się na liniowe, cylindryczne i dosypowe. Te pierwsze należy traktować jak przedłużenie linii podającej oraz magazyn detali. Drugie doprowadzają drobne wyroby do stacji roboczych w pożądany sposób, np. pod odpowiednim kątem, w określonej pozycji, co ma znaczenie dla ciągłości i szybkości procesu produkcyjnego. Natomiast podajniki dosypowe uzupełniają materiał w zasobniku.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl