Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

kontroler podajnika wibracyjnego

Dla poprawnego działania podajniki wibracyjne wymagają podłączenia sterowników. Przy pomocy kontrolera można nie tylko sterować funkcjami urządzenia, lecz także zapewnić należyte bezpieczeństwo pracy.

Kontroler podajnika wibracyjnego umożliwia m.in. ustawienie mocy i częstotliwości drgań. W ten sposób reguluje się intensywność procesu podawania i sortowania drobnych elementów oraz ? pośrednio ? efektywność produkcji.

Dobrej jakości kontroler zabezpieczony jest przez zwarciem i przegrzaniem. Posiada przełącznik częstotliwości mocy wyjściowej oraz funkcję miękkiego startu, która umożliwia wykonanie delikatnego rozruchu. Sprzęt potrafi się płynnie uruchomić i płynnie zatrzymać. Jest to możliwe, gdyż sterownik stopniowo zwiększa napięcia do zadanego poziomu.

Inną funkcją kontrolera podajnika wibracyjnego, dostarczanego przez firmę Pneumatec, jest stabilizacja napięcia. To ważna cecha. Dzięki niej sterownik zapobiega wahaniom prędkości podajnika, które stanowią konsekwencję wahań zasilania.

Równie istotną zaletą kontrolerów jest też możliwość działania w szerokim zakresie temperatur i wilgotności. To z pewnością ucieszy właścicieli starszych zakładów pozbawionych klimatyzacji czy dobrej termoizolacji.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl