Podajniki wibracyjne do każdej aplikacji


Podajniki wibracyjne - producent

INFORMACJE

podajnik wibracyjny

Podnoszenie wydajności możliwe jest dzięki inwestowaniu w nowoczesne maszyny i urządzenia. Znacznie skracają one czas potrzebny na wykonanie pewnych czynności. Przykładowo w produkcji różnych opakowań i wyrobów stosuje się podajnik wibracyjny. To sprzęt konfekcjonujący surowce i drobne elementy. Fachowo rzecz ujmując podajnik pozycjonuje i orientuje materiał do stanowisk roboczych, wykorzystując jego bezwładność.

Istnieją różnego rodzaju podajniki wibracyjne. Do najczęściej spotykanych należą te liniowe (zwane też wibracyjno-liniowymi) i cylindryczne.

Przemieszczanie materiałów w podajnikach odbywa się na niewielkich odległościach. Jednak podajniki można tak zestawić, by pracowały w układzie szeregowym. Wówczas materiał przesuwa się na nieco większe odległości.Podajnik wibracyjny wprawia w ruch umieszczone w zasobniku drobne elementy, emitując drgania. Te ostatnie powstają w wyniku działania elektromagnesów. Intensywność pracy elektromagnesów przekłada się na prędkość podawania detali do stanowisk roboczych. Regulacja szybkości podawania i przenoszenia odbywa się bezstopniowo.

Napęd podajników umieszcza się w różnych miejscach. W zależności od wymagań oraz warunków zabudowy może się on znajdować na górze, na dole lub z boku urządzenia.

WRÓĆ


NASZE REALIZACJE

Nasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacjeNasze realizacje

tel.: 94 372 13 75
fax : 94 372 13 76
e-mail: info@pneumatec.pl